Розробки з досвіду роботи

Сделано на Padlet

19 коментарів:

  1. Думаю, що дітям буде цікава презентація, особливо, словникова робота, яка допоможе зрозуміти легенду.

    ВідповістиВидалити
  2. Ольга Миколаївна підібрала дуже цікаву легенду зі збірки М. Смоленчука.В ній переплітаються романтичні й патріотичні мотиви.Казкові образи допомагають п'ятикласникам зрозуміти головну думку твору. Аналіз легенди,розподілений між групами, дає можливість провести цікавий міні-диспут про захист Батьківщини. Дуже важлива гра "Продовжіть прислів"я". А ще цю легенду можна буде згадати на уроці зарубіжної літератури у 7 класі під час вивчення балади А. Міцкевича "Світязь". Я дуже вдячна Ользі Миколаївні за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  3. Галіба О.А.Урок продумала від початку до закінчення. Методично правильно, чітко, послідовно розкривається тема уроку.Успіхів і натхнення вам.

    ВідповістиВидалити
  4. До уроку літератури рідного краю у 10 класі доцільно було б додати літературний диктант, розроблений Митько Н.П.

    ВідповістиВидалити
  5. Короткова І.І. підготувала гарну розробку уроку літератури рідного краю.Розробка стане в нагоді вчителям української літератури під час підготовки до уроків літератури рідного краю.

    ВідповістиВидалити
  6. Ірина Катрук підібрала цікавий матеріал. Кожен учитель може використати його на своїх уроках. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  7. Матеріал, запропонований Митько Н.П., можна використати не тільки на уроці літератури рідного краю, а і у позакласній роботі - для інтелектуальних ігор чи вікторин.

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую Хортюк С.М. за цікавий матеріал. Обов'язково використаю презентацію на уроці літератури рідного краю.

    ВідповістиВидалити
  9. Приємно перегорнути сторінки про Смоленчука М,написані Горбанець Л.М.Згадую Миколу Кузьмовича,мого викладача,як людину працьовиту,добру,яка безмежно любила Україну та свій рідний край.Тож не слід забувати такі особистості.

    ВідповістиВидалити
  10. Буклет, розроблений Слободяник О. В, допоможе учням підготуватися до уроку літератури рідного краю. Дуже зручно і практично.

    ВідповістиВидалити
  11. Дякую колегам за цікавий, змістовний матеріал до уроку літератури рідного краю. Обов"язково використаю його у своїй роботі. Окреме спасибі Горбанець Л. М. за організацію цієї інтернет-конференції.

    ВідповістиВидалити
  12. Вдячна всім учасникам інтернет-конференції за різні форми подачі цікавого матеріалу, який обов'язково використовуватиму при підготовці до уроків літератури рідного краю. Рада, що збагатила свої знання про непересічну й багатогранну особистість Миколи Смоленчука.

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую за змістовні матеріали. Із задоволенням познайомилася з життєвим і творчим шляхом Миколи Смоленчука. Важка доля випала письменнику. Пишаюся такими людьми, які у складних життєвих обставинах залишаються Людьми. Дійсно, книги Миколи Кузьмовича - це ключ до розуміння національного характеру українців. А найголовніше - його твори несуть читачеві добро, виховують бути відважними, чесними, палко любити своїх рідних. Дякую за можливість знайомства із цією непересічною особистістю!

    ВідповістиВидалити
  14. Микола Кузьмович Смоленчук під час мого навчання в 1983-1986 роках у Кіровоградському державному педагогічному інституті імені О.С.Пушкіна був куратором моєї групи. Навіть уявити важко було тоді, що поруч така геніальна і легендарна особистість...
    Щиро вдячна організаторам і учасникам Інтернет-конференції за можливість доторкнутися до талановитої самобутності такого, на перший погляд, буденного, звичайного чоловіка, з такою героїчною долею і неперевершеним багатством майстерного слова...
    Усі матеріали колег змістовні, багатогранні, колоритні, креативні. Всі вони можуть слугувати хорошим підгрунтям для проведення уроків літератури рідного краю і не тільки...

    ВідповістиВидалити
  15. Дуже цікавий матеріал. Мене цікавлять різні прийоми роботи, які допомагають пояснити матеріал, допомагають виділити виховні моменти, які зрозумілі школярам. Ми всі - і діти, і учителі, - стикаючись із творчістю, робимо певні висновки, які дають орієнтири у складному сьогоденні, у повсякденному житті. Живучи в соціумі, беремо приклад із наших земляків.

    ВідповістиВидалити
  16. Мене зацікавив матеріал Катрук І.М. своим виховним потенціалом.

    ВідповістиВидалити